Operos vaistinė

A. Vienuolio g. 6, Vilnius
Tel.: +370 5 212 6116

BIOREZONANSINIS SVEIKATOS BŪKLĖS TESTAVIMAS

 

Registruotis telefonu+370 699 82228
Priėmimo  laikas:  darbo dienomis nuo  8 val. iki 15 val.
                             šeštadieniais     nuo 10 val.iki 15 val.

Kainos.
Pirmas sveikatos patikrinimas  -  75 Eur.  Trukmė - iki 2val.* 
Pakartotinis, dalinis sveikatos patikrinimas  antrą ir trečią kartą (po  pirmo ir po antro mėnesio) -  45 Eur. Trukmė - iki 1 val.*
Praėjus trim mėnesiam, testavimas  atliekamas 
vėl pilnas, kaip ir pirmojo sveikatos patikrinimo metu. 
 
BIOREZONANSINIS TYRIMAS REKOMENDUOJAMAS, KAI : 

BIOREZONANSINIS TYRIMAS 
Patikimumas siekia net 96 % 

NATŪROPATINĖ ATEITIES MEDICINA
Programinė įranga IMAGO 500, LIFE STREAM (“Gyvenimo srovė”)

Programa  LIFE STREAM  pateikia perspėjamąją žmogaus organizmo funkcijų sutrikimo prognozę ir padeda apsisaugoti nuo ligos išsivystymo. Tyrimo metu fiksuojami pakitimai  ląstelių lygmenyje. 
Programa LIFE STREAM – tai express sveikatos testas, padedantis nustatyti organizmo būklės pokyčius ankstyvuoju laikotarpiu, kol dar nėra ryškių pakitimų ir žmogus nejunta jokių simptomų. 
Saugus ir neskausmingas biorezonansinis metodas naujausias technologijas sujungia su senaisiais natūropatiniais testavimo  būdais, kurių pagrindu įvertinama funkcinė organizmo sveikatos būklė.
Rezultatai ir rekomendacijos pateikiami iš karto, atlikus testavimo duomenų analizę.
 
Palyginti su kitais tyrimo metodais, biorezonansinis turi vieną svarbų privalumą – jis padeda nustatyti sveikatos sutrikimų priežastis.
 
Metodo taikymo tikslas ir užduotis: nustatyti silpnąsias organizmo sistemas, pakitusias organų funkcijas ir sveikatos sutrikimų priežastis.
Pacientui suteikiama visokeriopa pagalba, parenkami saugūs vaistiniai preparatai ir biologiškai aktyvūs maisto papildai, pateikiamos mitybos ir gyvensenos rekomendacijos.
 
 SVEIKATOS TESTAS
 Tai organizmo sveikatos būklės express įvertinimas.  

Sveikatos būklės ekspres įvertinimas. Užtrunka apie 15-20 min.
Silpniausios organizmo sistemos ir silpniausių organų įvertinimas.
Sveikatos atstatymo rekomendacijos ( atstatymo nuoseklumas).
Patogeninės mikrofloros, jos aktyvumo ir lokalizacijos nustatymas (parazitai, kirmėlės, virusai, grybelis)  
Paslėptos patogeninės mikrofloros  nustatymas  
Alergenų, negatyviai veikiančių organizmą,  nustatymas
Kraujo rodikliai.
Žalingų technogeninių faktorių  organizmui nustatymas
Toksinis krūvis. Kontaminantų (mikotoksinai, sunkieji metalai, pesticidai, herbicidai ir t.t.)susikaupimo lygio nustatymas oganizme
Maisto priedų susikaupimo lygio nustatymas oganizme ( E priedai)
Polinkio į paveldimumą nustatymas. Chromosomų testas. Nustato silpną organizmo sistemą paveldėjimo lygmenyje. P.S. Tai nėra susiję su genetiniu tyrimu.   
Galimybė palyginti organizmo parametrus prieš ir po atstatomojo kurso. Apsilankius antrą ir sekančius kartus. 

Po testavimo įvertinamos silpniausios organizmo sistemos ir organai, netekę kompensacinių gebėjimų ir tapę organizmo funkcijų sutrikimo priežastimi. Testo rezultatų vertinimas trunka apie 1 val. Trukmė tiesiogiai priklauso nuo žmogaus nusiskundimų bei identifikuotų sveikatos sutrikimų.

 
*Procedūros trukmė  pirmojo vizito  metu - iki 2 val. Testuojamas visas organizmas ir atliekamas pilnas įvertinimas. Antrojo ir vėlesnių vizitų  metu atliekama palyginamoji sveikatos būklės analizė. 
*Procedūros trukmė antrojo ir trečiojo vizito metu - iki 1 val. Organai ar organizmo sistemos testuojami pasirinktinai įvertinti organizmo funkcijų pagerėjimo rezultatus, nustatyti, ar yra patogeninė mikroflora (kirmėlės, pirmuonys, grybelis, bakterijos, virusai),   jei buvo rasta pirmojo ar vėlesnių vizitų metu.
 
ORGANIZMO BŪKLĖS TESTAVIMĄ ATLIKTI DRAUDŽIAMA: 
  • Asmenims, kamuojamiems traukulių dėl epilepsijos ar kitų priežasčių;
  • Ūminių būklių, aštrių skausmų atvejais;
  • Moterims nėštumo bei laktacijos laikotarpiu;
  • Vaikams, jaunesniems nei 5 metų;
  • Asmenims, kuriems implantuoti širdies stimuliatoriai;
  • Turintiems psichikos sutrikimų;
  • Asmenims amputuotomis galūnėmis;
  • Individualaus matavimo ar matavimo prietaiso netoleravimo atvejais.
 PASIRUOŠIMAS TESTAVIMUI 
Vieną parą iki tyrimo negerti alkoholio, gazuotų gėrimų, kavos, stiprios arbatos,  nevalgyti aštraus maisto, nepersivalgyti. Draudimo gali nepaisyti asmenys, turintys įsisenėjusį įprotį kasdien gerti kavą ir (ar) stiprią arbatą. 
Likus 2 val. iki matavimo rekomenduojama nekalbėti telefonu, nerūkyti.  Užkąsti, kad testavimo metu nekamuotų alkio jausmas. 
Pageidautina būti pailsėjus ir išsimiegojus, kad organizmo nuovargis ar stresas neiškreiptų testo rodmenų. 
 
TESTAVIMO PRINCIPAS 
Biorezonansinis sveikatos tyrimo metodas šiandien priskiriamas prie pažangiausių ir siejamas su “ateities technologijomis”.
 
Visi gyvi organizmai turi elektromagnetinį lauką ir skleidžia tam tikro dažnio elektromagnetinius virpesius. Elektromagnetinių dažnių kaita reguliuoja medžiagų apykaitą, augimo procesus, hormonų svyravimą, skausmo pojūčius ir apskritai visus gyvybinius reiškinius. Gyvybiniai ryšiai tarp molekulių grindžiami elektromagnetine sąveika. Stebint elektromagnetinių impulsų ir energoinformacinių pokyčių dinamiką testuojami pakitimai ląstelių lygmenyje ir įvertinama žmogaus organizmo funkcinė būklė.
 
DĖMESIO! Aptariamasis metodas nepakeičia ultragarso, echoskopijos, rentgeno ar kitų galimų medicininių tyrimų, todėl negali būti naudojamas vien tik diagnozės nustatymo, patvirtinimo ar paneigimo tikslais.
 
Rūpinkimės savo sveikata ir užbėkime ligai už akių!